Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemRegistruj seLatest imagesTražiPristupi
Dobrodošao na VooK Forum Gost, uživaj i zabavi se! YesSmile
Posjeti nas i na BiteFight-u!

 

 Moj početak

Ići dole 
+8
N.I.G.H.T.
Trisha
nightstalker
Blessed
tribal
darko01
marija01
VirtuOZ
12 posters
AutorPoruka
VirtuOZ

Moj početak New3_a10
VirtuOZ


Muški Broj postova : 137
Age : 34
Lokacija : Somewhere I Belong
Registration date : 02.07.2008
Birthday : 01.06.1989
Points : 38

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: Moj početak   Moj početak EmptySre Dec 17, 2008 7:29 pm

Ewo prilike da opisete kada ste stigli na BF igru i kako je to izgledalo na prvi pogled...! Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://ozgame.express-forum.net/index.htm
marija01

Moj početak New4_v10
avatar


Ženski Broj postova : 201
Registration date : 12.07.2008
Points : 72

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj početak   Moj početak EmptySre Dec 17, 2008 9:20 pm

ako samo pogledate moj acc na BF bice vam sasvim jasno ko je kriv Navodno zato sam ja na BF

a kako mi je to sve izgledalo kada sam prvi put dosla na igrici moze najbolje da vam objasni Darko,udavila sam ga pitanjama i podpitanjama,nista mi nije bilo jasno, ko da su me odveli u Kinu i ostavili da se snalazim a ja poima nemam kineski YesSmile

nisam sam znala kako sve to ide pocevci od najosnovnije, grobarenje pa do nabavke opreme i kasnije pljackanje

mislim da sam bila dobar ucenik i nadam se da Darku nije krivo sto je potrosio veliki deo svog vremena objasnavajuci kako sve to funkcionira,mada mora da priznam da i dan danas imam ponesto da ga pitam da mi objasni pogotovo kada se radi o pravilama igre,njih nikad nisam volela niti se trudim da ih upamtim

koristim ovu priliku da se zahvalim Darku zato sto je imamo strpljenja,
hvala ti Dare Pusa
Nazad na vrh Ići dole
darko01

Moj početak New4_v10
avatar


Muški Broj postova : 107
Lokacija : Beograd
Registration date : 15.12.2008
Points : 11

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj početak   Moj početak EmptySre Dec 17, 2008 10:03 pm

Nema problema Marija
Bilo mi je zadovoljstvo pomagati tebi i uvek ti stojim na raspolaganju
Nazad na vrh Ići dole
darko01

Moj početak New4_v10
avatar


Muški Broj postova : 107
Lokacija : Beograd
Registration date : 15.12.2008
Points : 11

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj početak   Moj početak EmptySre Dec 17, 2008 10:16 pm

Mene je vukica dovela na BF i davala mi savete kako se igra a ja sam pitao ovo i ono.
U pocetku sam igrao solo i nisam pripadao ni jednom savezu a onda sam upoznao preko Vukice njenog vodju klana to jest Suca i on mi je davao puno saveta kako se igra. Jednog dana kad sam bio otprilike 8 level dobio sam link od Vukice da pristupim savezu Vukovi lavljeg srca i tu je tada bio vodja Avetinja koji mi je i sam puno pomogao i naravno stitio me od nasrtljivih vampira i tu sam proveo divno vreme sve dok nisam presao u akademiju gde sam zajedno sa sucem, marijom i ivom napravio akademiju kakva danas postoji. U medjuvremenu sam bio dva puta clan saveza CSP gde je vodja moja prijateljica Vukica.
Posle razlaza sa Sucem napravili smo svoj savez u kome je pored mene bila i marija, srba, arow, dno_brate, vule i bili smo tako sami dok se nismo dogovorili da se spojimo sa VIrtovim savezom kome smo dali slavno ime mog prvog saveza. Naravno sa punim pravom jer je iz izvornog saveza tu Vule, Sub, Tribal, Ja i povremeni gost Majki.
I da zakljucim bilo je ovde ruznih stvari ali i vrlo lepih i mogu vam reci da nikad nisam zazalio sto sam pristutan na BF
Nazad na vrh Ići dole
VirtuOZ

Moj početak New3_a10
VirtuOZ


Muški Broj postova : 137
Age : 34
Lokacija : Somewhere I Belong
Registration date : 02.07.2008
Birthday : 01.06.1989
Points : 38

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj početak   Moj početak EmptySre Dec 17, 2008 11:00 pm

Moj pocetak je bio zanimljiv... prvi acc sam napravio prije cca 3 godine...
Ali u to vrijeme su tek dosli savezi i savezne borbe... mnogo bugova je bilo... a pljacku nisam ni spominjao...
Tako da sam brzo odustao i obrisao taj prvi acc... zvao se SiSHO...
Nakon jedno godinu dana mi je cura rekla za BF i ja sam ponovno napravio isti acc... na s1... poceo igrati kao farmica...
Sa njime sam prezivio 6 mjeseci... i ponovno acc na brisanju...! Laughing
Zatim je doslo vrijeme kada sam igrao na s5 i postigao u par mjeseci jako dobre rezultate... postao sam pravi pljackas...
Igrao sam sa tim acc-om usamljen... i razvijao se neovisno o ekipi okolo mene...
No nije dugo trajala ta usamljenost jer mi je dosadila... acc je ponovno na brisanju...
I eto mene na s1... sa acc xLEGOLASx... u pocetku sam do jedno 100.000 golda imao bez skrinje i premia, izgubljeno oko 800 golda...
Igrao sam tako par mjeseci i odlucio preci u savez, koji je svojevremeno bio CSP Wing... pod vodstvom malog Astana...
Tamo sam se razvijao i igrao kao pljackas... poceo sam se iskazivati u mnogo cemu i presao sam u Academy CSP, pod vodstvom sudac74...
U to vrijeme sam mnoge rezultate postigao... opljackao preko 300.000 golda a izgubio samo 1.500... doslo je vrijeme skrinje i mogucnost uplate kamenja u CRO i ja sam tu mogucnost iskoristio...
Igrao sam i igrao... dosao do Gospodarstva u Academy (zaslugom marija01 i darko01)... vodio sam savez par mjeseci dokle se nisu dogodile strasne i glupe stvari...
Morao sam napustiti Academy i najjacu ekipu na tom serveru...
Bio sam bez saveza dosta dugo... i odlucio napraviti savez pod imenom Legends Never Die... koji ce kasnije postati savez u kojemu se okuplja stara ekipa Academy-a...!
I eto nas... sada smo ponovno skoro svi na okupu... razvijamo se brzinom munje... spamamo i zabavljamo se...!

U ovih 2 godine aktivnog igranja... mogu reci da sam ponosan na svoje stecene prijatelje... nebi definitivno bio sada tu da njih nije bilo...!
Ponosam sam i na acc koji sam uz pomoc svih njih odrzao... sto sam jedini na s1 sa preko 1.ooo.ooo golda opljackano a manje od 1o.ooo izgubljeno...
Itd itd... velila je prica... ali uvijek je rado ispricam jer spominjem sve prijatelje... nemoram ih imenom (nickom) izgovoriti... ali oni znaju tko su...! Role

To je ukratko to...! Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://ozgame.express-forum.net/index.htm
tribal

Moj početak New6_m11
tribal


Muški Broj postova : 14
Age : 31
Lokacija : Slavonski Brod
Registration date : 16.12.2008
Birthday : 12.06.1992
Points : 0

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj početak   Moj početak EmptySub Dec 20, 2008 10:51 am

evo ovako.. ja sam dosao na bf preko svog profesora povjesti ( istorije hehe ) koji mi je predavao u osnovnoj skoli (Opanak).. tada sam krenio igrat pod nickom krvoprolice.. i to je tako trajalo par mjeseci.. zatim sam taj acc ostavio jednom prijatelju i napravio novi acc.. tada vuka (nicka se nemogu sjetit).. dosao sam u savez VooKoVi_Academy.. bio sam njihov ponosni clan cak 3 dana hehe.. kad su vidjeli da sam farma rekli su mi da odem u drugu akademiju glavnog saveza na skolovanje.. to sam i napravio.. i tako sam zavrsio kod avetinje.. tu sam promjenio jakoo puno acc-eva.. neki od njih su bili.. VooK, VooK-cro, i jos neki.. tamo sam proveo ugodnih par mjeseci.. tada je avetinja dobio dobio sina ( ili kcer) i prestao igrat... sva se ekipa raspala.. neki su otisli u Academy_CSP ( darko, marija, soadrock,..) i ja sam onda za njima.. tamo sam krenio ispocetka.. stavio acc VooK-cro na brisanje i krenio sa prvim tribalom.. nazalost i on je bio farma jer nisam jos skvaco bit igre.. i on je obrisan.. tada je napravljen novi tribal.. e sa njim je bilo dobro.. pljacka je isla polako ali dobro.. tada je dosao market.. neki igraci su to iskoristili kako nisu trebali.. i to me je nazivciralo.. promjenio sam nick.. i napravio novi acc.. a onaj stari stavio da se brise.. i to sve sa namjerom da se nabildam ko zivotinja na marketu da mogu lomit neke ljude.. mislim da znate koje.. ali tada je market ponisten.. i onda sam odlucio da cu ipak nastavit.. i ostao sam u academy.. polako se razvijao.. i evo me sada ovdje.. sa pravom ekipom..
Nazad na vrh Ići dole
Blessed

Moj početak New6_m11
Blessed


Muški Broj postova : 57
Age : 45
Lokacija : Karlovac
Registration date : 19.12.2008
Birthday : 20.08.1978
Points : 7

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: ajmo   Moj početak EmptyNed Dec 21, 2008 1:47 am

Ajde da i ja nesto kazem ovdje...
Prije godinu i pol otprilike sam sasvim slucajno dosao na BF i ulogirao se, posto inace slusam rock i metal, pomalo i gitaricu sviram i volim filmove poput Van helsinga i tako sam samo par mjeseci igrao dok se nisam morao seliti! Ok bio sam korisnik mxAdsl-a i trebalo je brzo to ukljuciti, medjutim nisu mi dosli godinu dana ukljuciti korisnički račun, tako da sam pauzirao godinu dana, napokon ove godine u 7 mjesecu su mi dosli prikopčati net, a ja ni password od BF-a ne znam i vratio sam ga pomocu maila, ulogirao sam se ponovo na BF i vidio napade, trebalo mi je mjesec dana da ih sve vidim i zabilježim, nisam ni škrinju imao, ništa i polako sam se počeo oporavljati unatoč napadima nekada zombi155, u jesam popizdio na njega i svadjali se preko poruka i svasta, dok mi jednom nije rekao da dodjem u vampire i njegov savez, prešao sam tamo samo da me prestane napadati i do nedavno sam bio u vampirima, taman kako je virtuoz dosao u njegov savez a nas troje otisli, tada je doticni gospon virtuoz mislio da smo radi njega otisli, ja sam htio riknut od smijeha i poslao sam mu neku poruku da nije radi njega i raspricali smo se i zavrsio mi u prijateljima, ali tada sam se vratio u vukove, vise mi zombi nije nista mogao YesSmile)))) onda sam napravio savez i jednu curu postavio kao gospodara jer sam ja htio samo admin biti!!! Neko vrijeme sam bio u tom savezu pa sam izasao zbog nekih problema sa gospodaricom i neki doticni virtuoz me ocito primijetio da sam bez saveza i poslao mi poruku, alo hladno je vani, mozes se skloniti u moje skloniste, toplo je tamo i vrlo topla ekipa u sto sam se i uvjerio, prvi put nisam dolazio jer sam se vratio u stari savez, medjutim opet je puklo dan ili dva kasnije i poslao sam aplikaciju ovdje, eto me, tko bi rekao da samo malo vise od pola godine aktivno igram BF a logiran samo god i pol YesSmile YesSmile
Nazad na vrh Ići dole
nightstalker

Moj početak New6_m11
nightstalker


Muški Broj postova : 7
Age : 40
Registration date : 21.12.2008
Birthday : 23.04.1984
Points : 0

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj početak   Moj početak EmptyNed Dec 21, 2008 4:56 pm

Oooo pa vidim da sam ovdje jako jako poznat, kao prvo lijep pozdrav tribal i blessed , pogotovo virt legendo. Ovako ja ču kratko jako kratko,započeo igru kao farma ,upoznao anefisa koji mi je sve objasnio i pomogao ,naravno bilo je tu još ljudi,sunshine,virt i nekolicina drugih da ih ne nabrajam,u kratkom roku sam shvatio kako se igra bf i eto sada sam tu gdje jesam ,imam svoj savez svoje frendove na bf-u i laganini bez žurbe i naglih pokreta Wink
Nazad na vrh Ići dole
Trisha

Moj početak New4_v10
Trisha


Ženski Broj postova : 68
Age : 32
Registration date : 02.07.2008
Birthday : 31.08.1991
Points : 0

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj početak   Moj početak EmptyNed Dec 21, 2008 6:47 pm

Uff...ajde da i ja opisem svoj pocetak... Shy
Dosla sam na bf prije otprilike godinu dana...nisam sigurna bas tocno kada...
U pocetku sam bila velika farma i gledala kako sto vise u lovu na ljude pokupit iskustva hahaha Shy
A onda postepeno kad sam napravila novi acc dosla u academy i tamo me sudac naucio neka pravila...
Tako Trisha postala pljackasica hehe
ukratko to je moj pocetak XD
Nazad na vrh Ići dole
N.I.G.H.T.

Moj početak New6_m11
avatar


Muški Broj postova : 1
Age : 31
Registration date : 05.02.2009
Birthday : 12.05.1992
Points : 0

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj početak   Moj početak EmptySub Feb 07, 2009 4:58 pm

MOj pocetak!hmmm..poceo sam da igram pre nekih 6-7 meseci!Na prvi pogled BF mi nije izgledao nesto narocito!To zadovoljstvo igranja je doslo malo kasnije!U igru me je uveo s1cK Sick i jedan veliki i dozivotni Respect za njega!Inace mi je drug iz klupe heeeheehehe. . . .
Nazad na vrh Ići dole
Werewolf Claw

Moj početak New6_m11
Werewolf Claw


Muški Broj postova : 7
Registration date : 21.05.2009
Points : 7

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj početak   Moj početak EmptyPon Maj 25, 2009 10:52 pm

Moj prvi picetak igranja bf je bio prije nekoliko godina,ali tada jos nisam shvacao smisao igre i brzo mi je dosadjivala... u toku tog razdoblja imao sam hrpe likova.Godinu dana sam bas prestao uopce igrati bf jer me nije ni zanimalo,svi prijasnji likovi su koliko ja znam pobrisani,a svejedno se sami brisu kada neigras puno.A eo,sada sam poceo da za ozbiljno da igram bf, i ostati cu igarti (osim toga kada sam vec kupovo kamenje za ovog lika zasto bi ga izbriso,ni sa jednim prije likom nisam kupovao kamenje,a i kupovat cu jos kamenja ovom liku)

A sada sadasnjost,kada sam poceo igrati sa likom Claw upocetku sam bio ogromna farama,sada sam normalna farma,ili bolje receno sad sam neutralam jer imam vise opljackanog nego izgubljenog a razlika se i dalje pomalo povecava YesSmile
I imam srece sto sam u ovako dobrom savezu jer mi svi nesumljivo pomazu u svim pogledima!


WoW WoW WoW ---> POGLEDAJTE KOLIKO NAS IMA U SAVEZU (dobro ne bas toliko) I KAKO BI SE REKLO MALO NAS JE AL NAS IMA,USTVARI PRAVA RIJEC BI BILA JEBOTE KOL`KO NAS IMA ALI TO JE PROSTO PA CU STAVITI PUNO NAS JE PUNO NAS JE Sick Sick


--
Nazad na vrh Ići dole
TigerKing

Moj početak New6_m11
avatar


Broj postova : 2
Registration date : 01.07.2009
Points : 2

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: kako sam ja poceo.   Moj početak EmptySre Jul 01, 2009 1:33 pm

Ovako:Mene je na BF "dovela" neka cura.tada sam imao svoj blog pa sam isao na dizajnove da ih stavim na svoj blog. Dolje je bio link koji je ovo govorio:"kako napraviti svoj dizajn"!Naravno ja sam to htio nauciti pa sam kliknio na to.No doslo mi je da me netko ugrizao na BF-u.Tada sam poceo igrati BF.Na s4 sam poceo sa nickom "roker12" no nisam znao za multy-je itd pa sam imao vise acc-eva.Nakon toga mi accevi postaju banovani zbog multy-ja.Tada prestajem s igrom neko vrijeme.No jedan prijatelj mi ponudi acc na s4(koji se zvao daksi) i ja dolazim u iskusenje i uzimam ga.Acc je bio sranje.Malo zatim mjenjam se s nekim idiotom za acc na 9 lvl-u koji je imao skilove na 40.Tada sam bio u jakom savezu. Ne sjecam se kako se zvao ali znam da je gospodar bio "Drakovac".Taj acc igram nekoh pola godine i on postaje vrlo jak. Nakon toga mi dosadi igra pa acc brisem.Onda je moja sestra to pocela igrat na s2 pod nickom "EvilBitchRules" ona nakon nekog vremena brise acc a ja ponovo pocinjem igrati opet na s4 kao TigerKing.Tamo me prime u odlican savez "elementFEAR".Bilo je premalo farma vampira pa prelazim u vampire gdje mi pljacka PUNO bolje ide.Tada napravim acc na s1 samo onako da pogledam kakvi su kome skilovi...no polako pocinjem igrati i uplatim si kamenja i na s1 i na s4. Na s4 sam jaci nego na s1 ali sam veci lvl.Eto kako sam ja dosao do ovdje... Laughing Lol Bye
Nazad na vrh Ići dole
RobberT

Moj početak New6_m11
RobberT


Muški Broj postova : 14
Age : 29
Lokacija : Sveti Nikole/Macedonia
Registration date : 01.07.2009
Birthday : 31.01.1995
Points : 14

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj početak   Moj početak EmptySre Jul 01, 2009 2:44 pm

pozz ovako moj pocetak nije bio bas dobar :S poceo sam da igram prije 1 god

u igri me uveo moja 2 best frenda Thief i Friday13 YesSmile

Kada sam poceo igrat ja na dan sam registrirao po 10 acc i nisam znao na kojem su serveru WoW WoW

Ondak sam poceo jedan seriozni acc :P....igrao sam acc EXPLODITED http://s4.bitefight.no/bite/player.php?p=23791
voleo sam biti pljackas ali jbg nista od toga dobio sam ban.... do 2038 god NoSmile

jbg i to je dio igre.. YesSmile))

Ondak sam zapoceo svoj vtori acc http://s4.bitefight.no/bite/player.php?p=25914 i na ovaj nije mi bas krenulo ali malo sam se pomucio YesSmile i opljackao 1.000.000 i to je to

PS:Ja sam onaj sto igra Srebrni YesSmile
Nazad na vrh Ići dole
marija01

Moj početak New4_v10
avatar


Ženski Broj postova : 201
Registration date : 12.07.2008
Points : 72

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj početak   Moj početak EmptySre Jul 01, 2009 4:25 pm

prijatno sam iznenadjena sto se ovde pise YesSmile

bravo decki samo tako nastavite
Nazad na vrh Ići dole
Collector.

Moj početak New6_m11
avatar


Muški Broj postova : 22
Age : 27
Lokacija : Knin
Registration date : 01.08.2010
Birthday : 12.05.1996
Points : 70

Moj početak Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj početak   Moj početak EmptyPon Avg 02, 2010 1:26 pm

Moj pocetak je 2006. kad sam poceo da igram..igrao sam mozda 5-6 dana pa sam odustao...jer mi se igrica nije svidjela ...Moj novi pocetak je bio 2008. igrao sam 1.g...ali mi je igrtica dosadila
I onda opet napravio acc na s1 sa nickom Collector.
I evo uspjesno igram 5-6 dana i dobro me ide jer su mi Vookovi Lavljeg Srca pruzili novi pocetak...Hvala VirtuOZ
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moj početak Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj početak   Moj početak Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moj početak
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: BiteFight :: Igra-
Skoči na: